Tato událost se již uskutečnila.

Kurz Business talent

Kurz Business talent

NOVINKA

CHCEŠ PODNIKAT? A CHCEŠ BÝT ÚSPĚŠNÝ? 

Člověk se jako úspěšný byznysmen nerodí, ale stává se jím prostřednictvím nabytých vědomostí a zkušeností. Náš kurz Business talent pořádaný ve spolupráci s Moravskou vysokou školou Olomouc, Okresní hospodářskou komorou Olomouc a Úřadem práce pomůže rozvinout podnikatelské myšlení mladých lidí!
 
O CO GO?

Business talent bude probíhat prostřednictvím workshopů, které budou zaměřeny na různorodá a pestrá témata, která jsou důležitá pro rozvoj podnikatelského ducha. Studenti se dozvědí, že nejen peníze vytvářejí byznys, ale z velké části síla osobnosti a vlastní schopnosti člověka. Naučí se tak, jak účinně komunikovat a uvažovat, aby člověk uspěl v dnešním silném konkurenčním prostředí. 
 
CO TI KURZ PŘINESE?

Získáš potřebné prezentační dovednosti a vyjasníš si, jak efektivně navazovat obchodní vztahy. Prostřednictvím profesionálů dostaneš rady a doporučení, jakým způsobem spojit kreativitu, inovaci a podnikatelské dovednosti tak, abys byl na trhu úspěšný. Nahlédneš do světa marketingu a PR. Na rozvoji své osobnosti zapracuješ prostřednictvím různých her.  Bonusem pro účastníky kurzu bude setkání s úspěšnými podnikateli našeho kraje a individuální odborné testování volby vhodného vzdělávání a povolání.

Úspěšní absolventi získají certifikát o absolvování kurzu a nejlepší z vás obdrží od Moravské vysoké školy Olomouc stipendium v hodnotě 5.000 Kč. 

JAK, KDY A PROČ?

Každou středu od října do prosince 2017 vždy od 15:00 do 16:30 hodin.

Čeká Tě spousta dynamických lekcí, které Ti pomohou nastartovat Tvou kariéru. Neváhej a přihlas se ještě dnes!

MÍSTO KONÁNÍ: BEA Campus, tř. Kosmonautů 1288/1, 779 00 Olomouc

CENA: 600 Kč/osoba

Spolufinancováno z prostředků Statutárního města Olomouc, Olomouckého kraje a BEACPP4OK o.p.s.

 

Přihláška ke stažení

 

Kde nás najdete?

Naši partneři


Na činnost BEACPP4OK o.p.s. finančně přispívá Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Statutární město Olomouc a Olomoucký kraj