Tato událost se již uskutečnila.

INSPIRATIVNÍ SETKÁNÍ S ÚSPĚŠNÝMI OSOBNOSTMI - Tomáš Bednář - Kreativní slovník

06.12.2017 11:30 | INSPIRATIVNÍ SETKÁNÍ S ÚSPĚŠNÝMI OSOBNOSTMI - Tomáš Bednář - Kreativní slovník

Motivace, inspirace, nápady, myšlenky, energie, to vše probíhá v rámci našeho inspirativního setkání s úspěšnými osobnostmi ze světa businessu. Podnikatelé inspirují žáky svými podnikatelskými příběhy k úvahám o vlastní cestě k úspěšné kariéře. Studenti mají jedinečnou příležitost s hostem diskutovat a ptát se na vše, co je z dané problematiky zajímá.   

Přednáška je vhodná pro žáky 8. a 9. tříd ZŠ a studenty SŠ a VOŠ. Setkání trvá cca 60 až 90 minut a koná se od 11:30 h. Zúčastnit se můžete osobně v BEA campusu Olomouc, viz registrace pod tímto článkem, nebo přihlášením k online přenosu prostřednictvím emailu. Pokud máte zájem o online přenos, prosím kontaktujte nás na emailové adrese info@beacpp.cz, zašleme Vám přihlašovací údaje.

Podporujeme rozvoj kompetencí k podnikavosti žáků a studentů v Olomouckém kraji.  Rozšiřujeme školní výuku o poznatky z praxe.

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailové adrese info@beacpp.cz.

Kde nás najdete?

Naši partneři


Na činnost BEACPP4OK o.p.s. finančně přispívá Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Statutární město Olomouc a Olomoucký kraj