Tato událost se již uskutečnila.

INSPIRATIVNÍ SETKÁNÍ S ÚSPĚŠNÝMI OSOBNOSTMI - Čokoládovna Troubelice

25.10.2017 10:30 | INSPIRATIVNÍ SETKÁNÍ S ÚSPĚŠNÝMI OSOBNOSTMI - Čokoládovna Troubelice

Motivace, inspirace, nápady, myšlenky, energie, to vše probíhá v rámci našeho inspirativního setkání s úspěšnými osobnostmi ze světa businessu. Podnikatelé inspirují žáky svými podnikatelskými příběhy k úvahám o vlastní cestě k úspěšné kariéře. Studenti mají jedinečnou příležitost s hostem diskutovat a ptát se na vše, co je z dané problematiky zajímá.   

Přednáška je určena pro žáky 8. a 9. tříd ZŠ a žáky SŠ. Setkání trvá cca 60 minut a koná se v čase od 11:30 do 12:30 h. Přednášky se můžete zúčastnit osobně v BEA campusu Olomouc, viz registrace pod tímto článkem, nebo přihlášením k online přenosu prostřednictvím emailu. Pokud máte zájem o online přenos, prosím napiště na email info@beacpp.cz  a budou Vám zaslány přihlašovací údaje.

Více informací  naleznete na našich stránkách v průběhu září.

Podporujeme rozvoj kompetencí k podnikavosti žáků a studentů v Olomouckém kraji.  Rozšiřujeme školní výuku o poznatky z praxe.

Kde nás najdete?

Naši partneři


Na činnost BEACPP4OK o.p.s. finančně přispívá Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Statutární město Olomouc a Olomoucký kraj