Tato událost se již uskutečnila.

INSPIRATIVNÍ SETKÁNÍ S ÚSPĚŠNÝMI OSOBNOSTMI - Česko-slovensko-čínská komora

15.11.2017 11:30 | INSPIRATIVNÍ SETKÁNÍ S ÚSPĚŠNÝMI OSOBNOSTMI - Česko-slovensko-čínská komora

Motivace, inspirace, nápady, myšlenky, energie, to vše probíhá v rámci našeho inspirativního setkání s úspěšnými osobnostmi ze světa businessu. Podnikatelé inspirují žáky svými podnikatelskými příběhy k úvahám o vlastní cestě k úspěšné kariéře. Studenti mají jedinečnou příležitost s hostem diskutovat a ptát se na vše, co je z dané problematiky zajímá.   

Přednáška je svým zaměřením vhodná zejména pro studenty SŠ a VOŠ. Setkání trvá cca 60-90 minut a začíná v 11:30 h. Setkání se můžete zúčastnit osobně v BEA campusu Olomouc, viz registrace pod tímto článkem, nebo přihlášením k online přenosu prostřednictvím emailu. Pokud máte zájem o online přenos, prosím kontaktujte nás na emialové adrese info@beacpp.cz. Před zahájením přenosu Vám budou zaslány přihlašovací údaje.

Podporujeme rozvoj kompetencí k podnikavosti žáků a studentů v Olomouckém kraji.  Rozšiřujeme školní výuku o poznatky z praxe.

 

V PŘÍPADĚ POTÍŽÍ S REGISTRACÍ NÁS PROSÍM KONTAKTUJTE NA EMAILOVÉ ADRESE info@beacpp.cz. DĚKUJEME

Kde nás najdete?

Naši partneři


Na činnost BEACPP4OK o.p.s. finančně přispívá Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Statutární město Olomouc a Olomoucký kraj