INSPIRATIVNÍ SETKÁNÍ - Česko-slovensko-čínská komora

12.10.2017 | Motivace, inspirace, nápady, myšlenky, energie, to vše probíhá v rámci našeho inspirativního setkání s úspěšnými osobnostmi ze světa businessu. Podnikatelé inspirují žáky svými podnikatelskými příběhy k úvahám o vlastní cestě k úspěšné kariéře. Studenti mají jedinečnou příležitost s hostem diskutovat a ptát se na vše, co je z dané problematiky zajímá.

O budování přátelských, obchodních a kulturních vztahů mezi Českou republikou, Slovenskem a Čínskou lidovou republikou i o bohatých obchodních zkušenostech v návaznosti na asijskou kulturu Vám bude vyprávět prezident Česko-slovensko-čínské komory, pan Roman Spáčil, a také bankéř a finanční poradce, pan Jan Hybler, dne 15. 11. 2017 v 11:30 h v prostorách BEA campusu Olomouc. 

Přednáška je určena pro žáky 8. a 9. tříd ZŠ a žáky SŠ. Setkání trvá cca 60 minut. Přednášky se můžete zúčastnit osobně v BEA campusu Olomouc, viz registrace v sekci Nabídka - Setkání, konference, společenské události - INSPIRATIVNÍ SETKÁNÍ S ÚŠPĚŠNÝMI OSOBNOSTMI - Česko-slovensko-čínská komora, nebo přihlášením k online přenosu prostřednictvím emailu. Pokud máte zájem o online přenos, prosím napiště na email info@beacpp.cz  a budou Vám zaslány přihlašovací údaje.

Více informací  naleznete na našich stránkách v průběhu října. 

Podporujeme rozvoj kompetencí k podnikavosti žáků a studentů v Olomouckém kraji.  Rozšiřujeme školní výuku o poznatky z praxe.

Vrátit se zpět

Kde nás najdete?

Naši partneři


Na činnost BEACPP4OK o.p.s. finančně přispívá Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Statutární město Olomouc a Olomoucký kraj